MLM – VideoBlog

Slow life – zwolnij…

Opublikował: dnia 01.07.2015 w Blog | 6 komentarzy

Slow life – zwolnij…

Życie w pośpiechu, od weekendu do weekendu, z wakacjami, nową kuchnią i samochodem na kredyt? Czy to jest fajne? Nie!
Mniej znaczy więcej a życie lepiej smakuje w zwolnionym tempie. Czym jest idea slow life?
W uproszczeniu, slow life to właśnie przeciwieństwo stylu życia, który opiera się na pośpiechu, na szybkiej i bezrefleksyjnej konsumpcji.
Ideę slow life zapoczątkował nurt zdrowego, powolnego odżywiania, który powstał we Włoszech ok. 20 lat temu.
Będąc ostatnio we Włoszech, przekonałam się, że Włochy to kraj, w którym… (więcej…)

Historia o 2 ziarenkach

Opublikował: dnia 01.05.2015 w Blog | 0 komentarzy

Historia o 2 ziarenkach

Dzisiejszy tytuł może niewiele Ci powie ale… zastanów się słuchając historii o 2 ziarenkach – którym ziarenkiem jesteś Ty? Jakie nastawienie prezentujesz do życia każdego dnia i jakie konsekwencje tego następują?
Większość ludzi nie dostrzega i nie ma świadomości tego, że sami kreują swój los. Już o tym wspominałam w nagraniu dotyczącym potęgi podświadomości, lecz teraz raz jeszcze na prostym przykładzie, wręcz bajkowym ukazuję istotę i ważność nastawienia.
Cokolwiek robisz – efekt zależy w dużej mierze od tego – jak o tym myślisz. Nie ma znaczenia czy w to wierzysz – jest tak. Warto zatem świadomie kreować może najpierw malutkie zdarzenia a później… (więcej…)

Jak działa prawo przyciągania?

Opublikował: dnia 01.03.2015 w Blog | 5 komentarzy

Jak działa prawo przyciągania?

Jedni mówią i wiedzą a nawet tego doświadczają a inni myślą, że to bajki 🙂 W której grupie Ty jesteś? Może już doświadczyłeś wiele razy sytuacji kiedy: myślisz-mówisz-masz. Czyli dzieje się dokładnie to, co chcesz aby się wydarzyło. Może też dziać się tak, że dostaniesz dokładnie to czego nie chcesz. Owszem – na to uważaj. Jeśli pomyślisz zbyt intensywnie o swoich obawach to ponieważ nasz umysł nie zna słowa „nie” – dostaniesz dokładnie to czego się boisz. Wiedząc o tym – świadomie wybieraj i kreuj swoje myśli i zdarzenia. Zamiast powtarzać że nie chcesz być chory, poczuj, że jesteś zdrowy. I zawsze pamiętaj, żeby to nie była zwykła i płytka myśl a uczucie głębokie bo tylko ono jest w stanie materializować się szybko. Serce sprawia, że… (więcej…)

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #7

Opublikował: dnia 01.02.2015 w Blog | 0 komentarzy

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #7

Wielokrotnie wielu osobom wydaje się lub są wprowadzani w błąd, że MLM sam się „zrobi” 🙂 Dziś razem z Henrykiem obalamy ten mit. Bywa, że trzeba po nocach wracać ze spotkań, szkoleń. Bywa, że trzeba bardzo dużo wysiłku włożyć, aby osiągnąć sukces. Na dodatek – jeśli nie włożysz pracy w budowę swojego biznesu – nie oczekuj, że ktokolwiek zrobi to za Ciebie. Niestety w dzisiejszych czasach wiele jest osób, które obiecują „złote góry” i to, że zbudują Wam sukces ale… zastanówmy się – ilu osobom „udało się” to? A nawet jeśli udałoby się Tobie w drodze tego wyjątku? To co? Czy dzięki temu, że zarobisz kasę, staniesz się liderem? Pamiętajmy, że… (więcej…)

Dobra „prezentacja” w MLM

Opublikował: dnia 02.01.2015 w Blog | 0 komentarzy

Dobra „prezentacja” w MLM

To nie jest tak, że możesz jak maszynka do każdego mówić to samo. Każdy w życiu potrzebuje i szuka czegoś innego. Każdy ma swój własny target tych przeżyć, w których czuje się dobrze. Np. student będzie doceniał dobrą zabawę i zarabianie pieniędzy, emeryt – możliwość spotkań z wieloma ciekawymi ludźmi, człowiek po 40stce – możliwość zarabiania wielkich pieniędzy a pracownik – dorobienie kilkaset złotych do pensji. Weź zawsze pod uwagę to, z kim rozmawiasz i kogo zapraszasz do współpracy. Nie wciskaj milionów osobie, która nigdy wcześniej nie zarobiła 5000zł bo się przestraszy. Nie namawiaj odludka, który lubi siedzieć przed komputerem do tego, żeby robił ten biznes z uwagi na to, że tu ma możliwość uczestniczyć w wielu spotkaniach i na dodatek nie daj Boże… (więcej…)

Anthony Robbins i Nick Vujicic w Polsce !!!

Opublikował: dnia 19.09.2014 w Blog | 2 komentarze

Dlaczego rekomenduję tego typu wydarzenia? :

(więcej…)

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #6

Opublikował: dnia 24.06.2014 w Blog | 2 komentarze

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #6

Jacek jest osobą, która robi dużo rzeczy na odwrót. Z resztą co tu dużo mówić, sami zobaczcie – ja nie mam brody a on ma, ja założyłam sukienkę a on spodnie. Przekora. 🙂
Wiele lat temu jak się okazało opowiedziałam o MLM-ie Jackowi jako pierwsza. Postanowiłam sprawdzić i udokumentować jak stan zaangażowania na dziś wygląda. 🙂
Jako przedsiębiorca zdradza dość nietypowy sposób patrzenia na marketing sieciowy. Podpowiadamy też początkującym parę oczywistości, które jak się okazuje do nadal wielu powtarza jako błędy niedopuszczalne w MLM. Przestrzegamy też przed… (więcej…)

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #5

Opublikował: dnia 31.03.2014 w Blog | 0 komentarzy

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #5

Dziś nietypowo bo międzynarodowo 🙂 do Pragi wybrałam się do siedziby firmy by spotkać tam czeskiego lidera i wypytać go o wiele rzeczy. Kilka z nich zamieściłam na poniższym krótkim filmie. Czesi są narodem bardzo MLM-owym. U nich nie ma tyle sceptycyzmu co w Polsce. Dlatego biorę poprawkę na wyniki i bardzo krótki czas w jakim mój rozmówca osiągnął spektakularny sukces. Zwrócił on uwagę na mega ważną rzecz – ten biznes trzeba robić sercem. Wtedy wszystko płynie i aż chce się pracować. Pamiętajmy o czystych intencjach i o tym, żeby… (więcej…)

Życzenia dla MLM-owców i nie tylko

Opublikował: dnia 12.01.2014 w Blog | 2 komentarze

Życzenia dla MLM-owców i nie tylko

Poczułam chęć aby podzielić się „na gorąco” moim przesłaniem na rok 2014. MLM to nietypowy biznes i nietypowa praca i nietypowe wynagrodzenia. Jak można o nim myśleć? W różny sposób. Jeden z nich przekazuję w tym krótkim filmie.
Czy wiesz, że 3 dni bez akcji powodują sytuację, że zaczynasz od nowa?
Czy bierzesz udział w nieświadomym autosabotażu?
Obejrzyj film i weź dla siebie przesłanie 🙂 (więcej…)

Szok – Moje archiwalne życzenia dla Was

Opublikował: dnia 20.12.2013 w Blog | 0 komentarzy

Szok – Moje archiwalne życzenia dla Was

Witajcie. Jak ten czas szybko leci. Czy możecie sobie wyobrazić, że 4 lata temu jeszcze prawie nikt nie robił takich życzeń? Dziś to już prawie standard. Kiedy w roku 2009 wysłałam do kilku moich znajomych filmik, który możecie poniżej zobaczyć – byli bardzo mile zaskoczeni. Niektórzy nawet dzwonili do mnie gratulując pomysłu, nie szczędząc pochwał. Oczywiście było to baaaaardzo miłe. Również dlatego, że robiąc to wówczas prymitywnymi metodami, spędziłam nad nim kilka godzin zbierając materiały i dokonując tego kilkuminutowego dzieła 🙂 Już rok później… (więcej…)