O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie, nazywam się Agnieszka Sztafińska. Od zawsze mieszkam w Bielsku-Białej. Od 1995roku zajmuję się marketingiem sieciowym. W roku 2009 po 10ciu latach pracy, miałam przyjemność zwolnić się całkowicie z etatu podczas gdy MLM stał się moim głównym źródłem utrzymania.

Moją misją jest podnoszenie poziomu świadomości – zarówno swojej jak i Twojej. Wiąże się to z pracą nad kompetencjami by zmierzać w kierunku mentalnego bogactwa i niezależności finansowej. W kierunku automatyzacji biznesu i wymarzonego stylu życia.

Setki przeczytanych książek, tysiące godzin z materiałami szkoleniowymi, profesjonalne kursy i warsztaty, kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w szkoleniu i pomaganiu to coś, czym będę tutaj się z Tobą dzielić w sposób bardzo przystępny i prosty.

A wszystko po to, by żyło się nam lżej. Mnie i Tobie. Jeśli chcesz – możesz korzystać z mojej wiedzy, by dużo szybciej i skuteczniej się rozwijać i osiągać swoje cele. Uwielbiam pomagać innym zarówno w rozwoju zawodowym jak i prywatnym. Czyli po prostu w lepszym stylu życia. I właśnie dlatego nie tylko prowadzę szkolenia, treningi i konsultacje ale również zostałam certyfikowanym i praktykującym coachem. Nie boję się nowych wyzwań, ponieważ wiem, że to może być początek dobrych zmian. Jestem bardzo pilnym, wnikliwym i refleksyjnym obserwatorem otoczenia i życia.

Czym się zajmuję?

Z wykształcenia i zawodu jestem nauczycielem matematyki i informatyki oraz certyfikowanym coachem. Z zamiłowania MLM-owiec, bizneswoman, przedsiębiorca, szkoleniowiec. W trakcie swojej burzliwej kariery zawodowej udało mi się też zagrać w filmie i wystąpić w programie u Ewy Drzyzgi 🙂

Od 2004 roku moją pasją jest marketing sieciowy. Zwłaszcza to co można dzięki pracy w MLM osiągnąć. Prowadzę szkolenia, warsztaty i prezentacje w realnym świecie, a także od 2009 roku wideokonferencje online, gdyż wtedy właśnie postanowiłam po części swoje działania przenieść do internetu. Efekty są zadziwiające. Wcześniej swój zespół budowałam na „piechotę”. Teraz jestem praktyczką zasady: Online + Offline = sukces przyspieszony i dopełniony.

W życiu kieruję się zasadą, że warto sięgać po swoje marzenia i cele. Tego uczę na szkoleniach oraz indywidualnych i grupowych sesjach coachingowych i warsztatach.

Od 2007 roku interesuję się marketingiem internetowym i ebiznesem. W swojej pracy korzystam z narzędzi społecznościowych, video oraz email marketingu. Odnoszę znaczące sukcesy: w 2007 roku będąc na pozycji dyrektorskiej, odebrałam za wyniki nowy samochód od firmy, z którą wówczas współpracowałam. Od czerwca 2010 roku przewodzę zespołowi marketingowemu Topgrupa, którego jestem współtwórcą. W jego zakresie pracuję z partnerami z wielu krajów świata z firmą OPN i również jestem na pozycji dyrektorskiej jako druga kobieta w Polsce. Również prowadzę stronę internetową www.topgrupa.pl oraz funpage www.facebook.com/bawsiepracujac

Najważniejsze osiągnięcia?

1. Wstaję, kiedy chcę nie zrywam się z łóżka o 5 rano bo trzeba do roboty gonić.
2. Swój biznes prowadzę w większości z domu ale również podróżuję – co uwielbiam.
3. Pracuję wtedy kiedy chcę i tyle ile chcę a ponieważ moja praca to moja pasja więc w ogóle nie czuję, że pracuję.

Chcesz tak samo? Zapraszam Cię w tą nieeeeeeeeeeeesamowitą podróż…

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w MLM – naucz się robić go poprawnie.
Jeśli zrozumiesz, że Marketing Sieciowy to nie praca tylko STYL ŻYCIA, to Twój sukces jest kwestią czasu.

Po co ta strona?

Piszę po to aby zebrać myśli, pomysły, inspiracje w jednym miejscu. Na przestrzeni wielu lat zebrałam bardzo duży dorobek. Postanowiłam udokumentować to wszystko i przekazać potomnym 🙂 Jeśli jesteś właśnie na drodze do sukcesu na pewno wiele informacji przyda Ci się. I żeby nie było Ci głupio, że tyle przydatnej wiedzy bierzesz za darmo, za niektóre rzeczy będziesz mógł zapłacić sięgając po produkty specjalne.

Zainteresowania?

Oprócz biznesu i wszystkiego co się z nim wiąże, moją pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy. Dociekliwy spyta: Co jeszcze? Jeszcze tańczę, wygłupiam się, śpiewam, uwielbiam filmować i obrabiać filmy i zdjęcia, nauczać, grać w szachy i cashflow, media społecznościowe i psychologię. Czasami dostaję też głupawki, sypię z rękawów dowcipami i naśladuję kabarety. Nie można być cały czas poważnym 🙂 Jestem również wielbicielką i propagatorką prawa przyciągania i wszystkiego co się z nim wiąże. Stosuję w życiu SEKRET i wiem, że to działa!!!

P.S.

A wszystko to w wolnych chwilach bo jestem mamusią małej kochanej Moniki 🙂

 

Zobacz też:

Referencje
Współpracuj ze mną

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.