Szkolenia

Na przestrzeni wielu lat pracy przeprowadziłam setki szkoleń z zakresu rozwoju osobowości jak również technik budowania i prowadzenia biznesu MLM. Od roku 2009 większość szkoleń prowadzę on-line. Na żywo jednak pozostają warsztaty, gdzie z uczestnikami spotkań ćwiczymy w sposób praktyczny podnoszenie swoich kompetencji w zakresie praktykowania biznesu MLM. Nie ma dla mnie znaczenia z jaką firmą współpracujesz. Na moich warsztatach możesz spotkać osoby z różnych firm mające takie same wyzwania jak Ty. Dzięki wymianie doświadczeń wszyscy uczestnicy biorą ze spotkań to, co dla nich jest najbardziej potrzebne. Jeśli jesteś liderem w MLM i masz swoją grupę – mogę jeśli chcesz, poprowadzić specjalnie i tylko dla Was oddzielne szkolenie online.

Moja ulubiona tematyka:

Zapraszanie i umawianie spotkań, pragnienia marzenia i cele, planowanie czasu, komunikacja w biznesie, asertywność, prowadzenie spotkania informacyjnego, zostań liderem, planowanie sukcesu, przedsiębiorczość, Twoja prezentacja produktu, biznesu i siebie, zamykanie spotkań, narzędzia w MLM.

Chcesz mieć bieżące informacje nt. spotkań, które prowadzę? Zapisz się po prawej stronie w formularzu. Otrzymasz bieżące informacje na temat moich działań.

PS.

Po co Tobie szkolenia?

a:
Po co powtarzać dziś i jutro wczorajsze błędy?

Dlaczego nie rozwijać swoich mocnych stron?

Po co być wiecznie krok za konkurencją?

Dlaczego nie zarabiać więcej pieniędzy?

Każdy lider w MLM i nie tylko odbył w swojej drodze do sukcesu multum szkoleń. To dziś oczywista oczywistość, że bez nauki nie ma rozwoju. Kto się dziś nie rozwija, ten się „zwija”. Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych po prostu musisz pokochać szkolenia 🙂 a ponad to jeszcze musisz nauczyć się wiedzę na nich zdobywaną wdrażać do swojego działania. To da Ci 100% sukcesu.

Zobacz też:
Coaching
Referencje

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.