Współpracuj ze mną

Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej osób stawia na spektakularność. Ja stawiam na spektakularne kompetencje! To kompetencje sprawią, że Twój biznes będzie stabilny, długoterminowy i dochodowy.

To kompetencje sprawią, że ludzie będą chcieli trwać przy Tobie i wznosić się na kolejne szczeble awansu i sukcesu. Stań się liderem kompetentnym i wznieś się na wyżyny swoich możliwości.

Obudź w sobie lidera i szybuj z orłami!

Szybuj ze mną! 🙂

Dziś panuje coraz większa „masówka”. Ludzie prześcigają się w budowaniu listy i rekrutowaniu czy też zwykłym zapisywaniu ludzi do biznesu MLM. Jak o tych ludzi zadbać? Jak z tego gąszczu wyłowić prawdziwych liderów? Nie wszystko da się szybko i łatwo. W pewnych dziedzinach bylejakość sabotuje działania i efekty w kontekście długoterminowym jak również markę. Tak jak mentalność tak i mądrość potrzebują czasu. Aby stać się pełnowartościowym, a nie „nadmuchanym i szybkim” liderem – potrzebujesz kompetencji, czasu i działania. Bogactwo to nie kasa, to stan umysłu. Czy masz tego świadomość?

Jeśli więc interesuje Cię szybko i dużo nieważne jak i z kim – nie zgłaszaj się do mnie w celu współpracy. Życzę Ci powodzenia w tym w czym czujesz się dobrze.

Zgłoś się do mnie tylko wtedy, jeśli jesteś tą osobą, która ceni sobie jakość, kompetencje, relacje, pracowitość, solidność. Zgłoś się do mnie wtedy gdy masz taką potrzebę aby zarabiać godziwe i duże pieniądze ale nie jednorazowo tylko stabilnie z miesiąca na miesiąc cały czas coraz więcej. Dbając jednocześnie o odpowiedni poziom wykonywanych czynności. Czyli jeśli jesteś otwarty na wiedzę i chcesz wznosić się na coraz wyższe poziomy swoich możliwości i dzięki temu zarabiać cały czas coraz większe pieniądze. 🙂 Jeśli taka koncepcja odpowiada Ci – skontaktuj się ze mną a ustalimy jaka forma współpracy będzie właściwa dla Ciebie i mnie. Każdy jest inny i ma inne oczekiwania. 15 minut na skype być może coachingu być może zwykłej rozmowy odpowie nam na pytanie czy i w jakim zakresie możemy współpracować. To nic nie kosztuje 🙂

Szybkie podejmowanie decyzji jest podstawą osiągnięcia sukcesu. Jeśli już ją podjąłeś, to już osiągnąłeś pierwszy sukces. Pomyśl o tym, co osiągniesz jeśli tę decyzję wprowadzisz w życie.

Zaskocz swojego sąsiada i stań się liderem 😉

Mój Nick na skype: carjobke

PS.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać na skype, napisz do mnie o sobie na sztafinska@wp.pl

Napisz dlaczego chcesz ze mną współpracować. Czasem z poślizgiem ale odpisuję na każdy mail.

PS2.

Wersja skrócona, konkretna – dla zdecydowanych:
Jeśli jesteś solidny, przedsiębiorczy, gotowy by działać i uczyć się, elastyczny… Jeśli lubisz się śmiać i chcesz poprawić jakość swojego życia i dochodów, jeśli interesuje Cię rozwój i stabilność, a nie tylko kasa, kasa i potem pustka i znak zapytania co dalej… Jeśli jesteś liderem lub masz w sobie chęć stania się nim – zapraszam Cię do współpracy w mojej grupie MLM.

Dzwoń do mnie na skype: carjobke lub tel.600343850 lub mail: sztafinska@wp.pl

Zobacz też:
Moje referencje
Szkolenia

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

3 komentarze

 1. Włodek Jankowski

  Witam Cię Serdecznie.
  Cieszę się ,że trafiłem na Twoją stronę.
  Poproszę o szczegóły , bo widzą , że dużo się u Ciebie dzieje.

  Pozdrawiam gorąco

  Włodek

 2. A czy współpraca polegająca na wzajemnym polecaniu swoich blogów również wchodzi w grę? 🙂

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.