FLOW w biznesie

FLOW w biznesie – odnajdź stan FLOW i wykorzystaj go w karierze zawodowej

 

Zastanawiasz się, dlaczego jedni pracują z pasją i zaangażowaniem, a inni nie mogą skupić się na swoich obowiązkach, a praca nie sprawia im przyjemności? Jeżeli tak, jesteś we  właściwym miejscu, a ja jestem po to, aby pomóc Ci odnaleźć Twoje wewnętrzne FLOW! 

FLOW często można zaobserwować m.in. u artystów, np. muzyków, którzy wczuwają się w  muzykę i nie czują upływającego czasu. Podobnie jest z profesjonalnymi sportowcami. Na  szczęście wewnętrzny stan FLOW może odnaleźć każdy z nas, Ty również, a ja Ci w tym  pomogę! Nie wiem, czy wiesz ale dotyczy to również budowania każdej firmy i każdej organizacji.

photo-output

Naturalne FLOW – co to takiego?

Czym zatem jest stan FLOW? Często jest to stan błędnie postrzegany jako nadmierna  koncentracja, aby maksymalnie skupić się na danym zadaniu. Owszem, jest to stan pewnego  zatracenia, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardziej niż o wzmożonej koncentracji  należy tutaj mówić o stanie podniecenia i entuzjazmie. Faktycznie koncentrujemy się tylko na  danym zdarzeniu, ale jesteśmy pobudzeni, radośni i pozytywnie nakręceni. 

Jeżeli jesteś osobą, która w przeszłości wykonywała jakieś zadanie i nie dała się przy tym  rozproszyć żadnymi bodźcami z zewnątrz (np. muzyka, rozmowy innych osób),  najprawdopodobniej był to wewnętrzny stan FLOW, a przynajmniej coś bardzo bliskie temu  uczuciu. Jednak kluczem do sukcesu, również w sferze zawodowej, jest powtarzalność. I  moja w tym głowa, aby naturalne wewnętrzne FLOW towarzyszyło Ci jak najczęściej!

FLOW w karierze i biznesie

Jeżeli budujesz firmę, musisz poświęcić na to wiele czasu, również na niepowodzenia i  porażki, z których wyciągasz wnioski. Jednak prowadzenie własnego biznesu, czy też podążanie przez kolejne etapy w swojej karierze, będzie przyjemniejsze, jeżeli zaczniesz  czerpać ze stanu FLOW. Dzięki temu zyskasz perspektywę, że Twoje decyzje i wyzwania  mają sens, służąc dalszemu rozwojowi. Stawianie czoła zagrożeniom i niepowodzeniom jest  wówczas o wiele prostsze. Nie poddajesz się, ale idziesz naprzód, bo podejmowane decyzje i  działania nie tylko dają Ci satysfakcję, ale są też okazją do rozwoju. 

Wystarczy, że znajdziesz swoje naturalne FLOW, a praca będzie przyjemniejsza. Zwiększysz  też jej efektywność. Nawet trudniejsze zadania i wyzwania będą łatwiejsze, gdyż wzrośnie  poziom Twojej uwagi, energii i gotowości do działania. Zadbasz też o swój rozwój, a  dodatkowo stworzysz środowisko pracy, które nie grozi wypaleniem zawodowym.

Jak mogę Ci pomóc odnaleźć wewnętrzne FLOW?

Jeżeli chcesz odnaleźć swoje naturalne FLOW, musisz nauczyć się odnajdywać zadania,  których wykonywanie sprawia Ci przyjemność. Wykonujesz je bowiem z większą satysfakcją i zaangażowaniem, również w pracy i biznesie. Chętnie Ci w tym pomogę. 

W swojej pracy i określaniu FLOW klienta korzystam ze specjalnie opracowanego systemu  profilowania osobowości. Zbadam Twoje pasje, zainteresowania, wartości, charakter czy  temperament. Wykonam Ci indywidualny test, po którym otrzymasz raport, a ja dzięki temu  szybko odnajdę Twoje naturalne FLOW. Pobudzę Twoje pasje, wyzwolę kreatywność i  twórczy potencjał. W ten sposób, określając Twoje FLOW, wskażę Ci wyraźny kierunek i  wyznaczę ścieżkę rozwoju w biznesie i karierze. 

Od tego momentu zaczniesz pracować z większą pasją, wyznaczać sobie realne cele, które  mogą pomóc Ci w rozwoju, pobudzisz motywację, a kolejne zadania będziesz wykonywać z  wielką przyjemnością i chęcią. Jako specjalistka od treningu mentalnego doskonale wiem, jak  ważne jest odnalezienie swojego naturalnego FLOW w działaniach biznesowych – tak  rozwoju swojej firmy, jak i budowaniu kariery zawodowej. 

Dostępna oferta dla firm i korporacji po indywidualnym ustaleniu dokładnych potrzeb – szyta na miarę.

Scroll to Top

Zapisz się po BEZPŁATNY test badania Twoich talentów