Technika uwalniania emocji

Technika uwalniania emocji wg Davida Hawkinsa i Kod Emocji Bradley'a Nelsona

Ludzka natura jest, jaka jest. Z reguły jest tak, że krótko cieszymy się z tego, co dobre, ale  długo rozpamiętujemy coś, co sprawiło nam przykrość. Zgaduję, że skoro tu jesteś, masz  podobnie. Jeżeli tylko chcesz, możesz nauczyć się kierować swoimi emocjami i wybierać myśli jakie chcesz. Nie bądź zakładnikiem swoich myśli i uwolnij się od negatywnych emocji. Uwierz, że warto, a ja Ci  w tym pomogę. Zrobimy to razem, wykorzystując do tego technikę uwalniania emocji wg  Davida Hawkinsa lub Kod Emocji Bradley’a Nelsona.

Dlaczego dobrze jest uwolnić się od złych emocji?

Możesz usłyszeć, że im większa odporność na znoszenie bólu i dłuższe powstrzymywanie się przed jego ujawnieniem, tym silniejszy ból jest łatwiejszy do zniesienia. Na tym zalety, o ile  można o takich mówić, się kończą. 

Skrywanie negatywnych emocji szkodzi. Wprawdzie stają się one subiektywnie słabsze, ale  za to trwają dłużej i trudniej się od nich uwolnić. Co gorsza, szkodzi to Twojemu zdrowiu.  Jeżeli tłumisz w sobie emocje, wzrasta ciśnienie krwi, rośnie napięcie małych mięśni  oplatających naczynia włosowate, masz przyspieszony oddech i mocniej się pocisz. To  normalne, naturalne reakcje dla sytuacji stresowych. Niestety, szkodzi to Twoim narządom  wewnętrznym. Znacznie wzrasta ryzyko zachorowania na nadciśnienie, astmę czy choroby  skóry. Łatwiej nabawić się też wrzodów układu pokarmowego i zespołu jelita drażliwego. O nowotworach nie wspomnę bo to wiesz.

Jak uwolnić emocje?

Jest wiele sposobów redukowania stresu (m.in. aromaterapia, masaż, praca z ciałem,  homeopatia, zmiana sposobu odżywiania, biofeedback itp.). Niestety, każda z metod skupia  się wyłącznie na leczeniu konsekwencji długotrwałego stresu. Nie rozwiązuje natomiast  przyczyny jego powstania. 

Na zmianę świadomości i uwolnienie się od destrukcyjnych emocji pozwala metoda D.Hawkinsa oraz Kod Emocji B.Nelsona. Dzięki stosowaniu tych technik uwalniania emocji dasz odpływ swoim  negatywnym odczuciom. Zmniejszysz w ten sposób napięcie nagromadzone w ciele i  poczujesz odprężenie. Co więcej, poprawi się Twój oddech, kolor skóry i ciśnienie. Lepiej  pracować zacznie też Twój układ pokarmowy. Twoje ciało zacznie wracać do normalnego  stanu. Wystarczy, że dasz upust swoim negatywnym emocjom i przestaniesz je w sobie  tłumić. Przekonaj się, jakie to proste. Uwolnij się od negatywnych myśli, a poczujesz lekkość i szczęście w każdej dziedzinie Twojego życia.

Dla kogo uwalnianie emocji ?

Szczerze? Dla każdego, ponieważ to higiena energetyczna bez której nie jesteśmy w stanie w życiu osiągać rezultatów na miarę swoich nieograniczonych możliwości. Dlatego, że emocje uwięzione w nas powodują blokady. Ponadto pośród negatywnych odczuć najczęściej towarzyszą nam smutek (rozczarowanie, ból, rozpacz, poczucie winy, wstyd, depresja, żal), złość (irytacja, wzburzenie, frustracja, odraza,  zazdrość, wściekłość, nienawiść) i lęk (nerwowość, niepokój, strach, panika, przerażenie).  Niezależnie od tego, co było powodem powstania takich stanów  emocjonalnych, czas uwolnić te energie z Twojej głowy i całego ciała! 

Nie czekaj! Weź sprawy w swoje ręce i zrób wszystko, aby uwolnić się od negatywnych  emocji i zwiększyć swój naturalny potencjał.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania, zapraszam na konsultację. Umów się na  bezpłatną, niezobowiązującą, 30-minutową rozmowę online. Nie musisz w żaden sposób się do niej przygotowywać. Zrób to jeszcze dzisiaj, bo im szybciej się na to  zdecydujesz, tym prędzej Twój umysł i ciało zaczną pracować normalnie, bez zaprzątania  sobie głowy niepotrzebnymi, negatywnymi emocjami i myślami. Przekonaj się, że uwalnianie emocji naprawdę działa!

Scroll to Top