O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie, nazywam się Agnieszka Sztafińska. Od zawsze mieszkam w Bielsku-Białej. Od 1995roku zajmowałam się marketingiem sieciowym. W roku 2009 po 10ciu latach pracy, miałam przyjemność zwolnić się całkowicie z etatu podczas gdy MLM stał się moim głównym źródłem utrzymania. Po następnych 6ciu latach zapragnęłam znów zmienić coś w życiu i iść dalej. Dlatego od 2015roku prowadzę własną franczyzową placówkę edukacyjną będąc sobie sterem i okrętem i odkrywając piękne “nowe lądy”. W trakcie swojej burzliwej kariery zawodowej udało mi się też zagrać w filmach i wystąpić w programie u Ewy Drzyzgi 🙂

Moją misją jest podnoszenie poziomu świadomości – zarówno swojej jak i Twojej. Wiąże się to z pracą nad kompetencjami by zmierzać w kierunku mentalnego bogactwa i niezależności finansowej. W kierunku automatyzacji biznesu i wymarzonego stylu życia.

Setki przeczytanych książek, tysiące godzin z materiałami szkoleniowymi, profesjonalne kursy i warsztaty, kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w szkoleniu i pomaganiu to coś, czym będę tutaj się z Tobą dzielić w sposób bardzo przystępny i prosty.

A wszystko po to, by żyło się nam lżej. Mnie i Tobie. Jeśli chcesz – możesz korzystać z mojej wiedzy, by dużo szybciej i skuteczniej się rozwijać i osiągać swoje cele. Uwielbiam pomagać innym zarówno w rozwoju zawodowym jak i prywatnym. Czyli po prostu w lepszym stylu życia. I właśnie dlatego nie tylko prowadzę szkolenia, treningi i konsultacje ale również zostałam certyfikowanym i praktykującym coachem od 2009 roku oraz trenerem mentalnym od 2018 roku. Nie boję się nowych wyzwań, ponieważ wiem, że to może być początek dobrych zmian. Jestem bardzo pilnym, wnikliwym i refleksyjnym obserwatorem otoczenia i życia.

W życiu kieruję się zasadą, że warto sięgać po swoje marzenia. To pokazuję na indywidualnych i grupowych treningach i warsztatach.

Najważniejsze osiągnięcia?

1. Wstaję, kiedy chcę nie zrywam się z łóżka o 5 rano bo trzeba do roboty gonić.
2. Pracuję wtedy kiedy chcę i tyle ile chcę a ponieważ moja praca to moja pasja więc w ogóle nie czuję, że pracuję.
3. Po każdym upadku zawsze wstaję silniejsza.

Chcesz tak samo? Zapraszam Cię w tą nieeeeeeeeeeeesamowitą podróż…

Zainteresowania?

Oprócz biznesu i wszystkiego co się z nim wiąże, moją pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy. Dociekliwy spyta: Co jeszcze? Jeszcze tańczę, wygłupiam się, śpiewam, uwielbiam filmować i obrabiać filmy i zdjęcia, nauczać, grać w szachy i w cashflow. Interesuje mnie od zawsze psychologia i handlowanie na FOREX, dlatego również to robię. Czasami dostaję głupawki, sypię z rękawów dowcipami i naśladuję kabarety. Nie można być cały czas poważnym 🙂 Jestem wielbicielką i propagatorką prawa przyciągania i wszystkiego co się z nim wiąże. Stosuję w życiu SEKRET i wiem, że to działa!!!

P.S.

A wszystko to w wolnych chwilach bo jestem mamą małej kochanej Moniki 🙂

 

Zobacz też:

Referencje
Współpracuj ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry