O mnie

Cześć!

 Skoro się tu znalazłeś, znalazłaś, najwidoczniej nie chcesz stać w miejscu, ale masz zamiar się rozwijać. Zanim spotkamy się podczas treningu, szkolenia, sesji czy warsztatów, chcę przedstawić Ci moją osobę.

 Nazywam się Agnieszka Sztafińska, prywatnie – szczęśliwa mama i partnerka, zawodowo – przedsiębiorca, mentor, trener rozwoju, nauczyciel i certyfikowany coach i trener mentalny. Nie ukrywam, że lubię pomagać innym, zwłaszcza kiedy widzę, jak współpracujący ze mną Klienci z dnia na dzień odkrywają ukryte w sobie naturalne talenty i zasoby. Nie ma lepszej nagrody i większej satysfakcji niż fakt, że Twoja praca ma sens i pomaga ludziom rozwiązywać ich codzienne problemy. Zwłaszcza że jestem urodzoną optymistką, która nie boi się nowych wyzwań, choć charakteryzuje mnie ogromna pokora i wyrozumiałość – do innych i życia. Uważam, że upadki są po to, aby wstawać silniejszym – tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wystarczy nauczyć się wyciągać wnioski, odkryć pokłady drzemiącej w nas energii i z każdym dniem iść do przodu.

Niesieniu pomocy Klientom w rozwoju zawodowym poświęcam się w całości. Pracuję szybko i konkretnie, aby mój Klient jak najszybciej mógł spełnić swoje oczekiwania i zauważyć zmiany na lepsze. Swoją wiedzę przekazuję w sposób prosty, czytelny i zrozumiały, ale nie robię tego na siłę. Mój cel jest jasny – chcę Cię wzmocnić, odkryć Twoje zasoby i pomóc odnaleźć Ci moc, którą wykorzystasz w życiu zawodowym i prywatnym. Twoje szczęście jest moim sukcesem, dlatego oczekuję Twojego zaangażowania i chęci bowiem tylko tak możesz dokonać realnych zmian w Twoim codziennym życiu.

 Jako że nie zrywam się każdego dnia z łóżka o 5:00 rano, ale praca jest moją pasję i pracuję, kiedy chcę, mam też czas wolny, który poświęcam bliskim i na rozwój swoich pasji. Tych mam całkiem sporo, a jedną z nich jest tango argentyńskie. Uwielbiam ten styl tańca i charakterystyczną dla niego improwizację. Oprócz tego partnerka może być w nim prowodyrką, a więc odnajduję się w nim znakomicie. Oprócz tego jestem pasjonatką rynku Forex i szachów, co potwierdza, jak skrajne i różne mogą być nasze pasje. Wystarczy, że nie boimy się nowych wyzwań.

Agnieszka Sztafińska w biznesie

 PRZEDSIĘBIORCA

Od 2015 roku jestem właścicielem i dyrektorem marki EDUN Korepetycje Bielsko-Biała. Zbudowałam zespół kilkudziesięciu nauczycieli, którzy miesięcznie udzielają ponad 600 lekcji, a ich liczba ciągle rośnie, dzieląc się swoją wiedzą i inspirując do edukacji podczas zajęć online i offline.

Mam też ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach, gdzie spełniałam się jako menedżer i lider. Zbudowałam i zarządzałam zespołami liczącymi kilka tysięcy osób.

Od 1999 roku jestem dyplomowanym nauczycielem, który w pełni oddaje się swojej pasji. Od 2005 roku pracuję jako mentorka i szkoleniowiec, a od 2009 roku – mogę pochwalić się tytułem certyfikowanego coacha.

Dotychczas zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają mi skutecznie łączyć największe atuty i kompetencje wyniesione z tych dziedzin. Dzięki temu mam możliwość pomagania ludziom w rozwoju osobistym i zawodowym na treningach, szkoleniach, warsztatach i sesjach. W życiu kieruję się zasadą, że zawsze warto iść po swoje marzenia i być z każdym dniem coraz lepszym.

EDUKATOR I MENTOR

TRENER ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI

Od 2016 roku pracuję w kontekście odkrywania talentów i naturalnego FLOW. W 2018 roku uzyskałam certyfikat trenera mentalnego,  od 2020 roku jestem  instruktorem śmiechojogi i od 2023 roku mentorem VCC dla przedsiębiorców.  Zawsze w swojej pracy łączę wiedzę akademicką z doświadczeniem życiowym, mentalnym i duchowym. Pracuję w obszarze emocji na bazie mapy poziomów świadomości Davida Hawkinsa i z kodem emocji wg autorstwa Bradleya Nelsona.

Scroll to Top