Referencje

Helena Krawczyk
Helena Krawczyk
Ponieważ znamy sie już kilka lat, wyrobiłam sobie zdanie na temat Agnieszki Sztafińskiej. Jest ona osobą miłą, sympatyczną, szczerą, prawdomówną, zawsze pomocną w różnych sprawach. Cechuje ją empatia, współczucie, szlachetność, dyskrecja, pomaganie innym.

Agnieszka potrafi uważnie słuchać, co jest jej ogromną zaletą. Zwróciwszy się do niej z jakimś problemem, nie zostawi zagadnienia otwartego do rozwiązania, zawsze można na nią liczyć.

Jako partner biznesowy jest w pełni profesjonalna, perfekcjonistka w każdym calu. Zawsze służy pomocą innym, motywuje innych do pracy, celem ciągłego rozwoju osobistego.

Swój czas poświęca innym aby ciągle się rozwijali i byli profesjonalistami w tym czego się podjęli. Każdemu ze swojego zespołu daje szansę rozwoju, sama rozwija się w błyskawicznym tempie w różnych kierunkach.

Agnieszka jest osobą godną zaufania i szacunku.

Bartek Besser
Bartek Besser Doradca Finansowy i Przedsiębiorca

Poznałem Agnieszkę Sztafińską kilka lat temu na katowickiej edycji konferencji „Myśleć jak Milionerzy”.

Nie znalazła się tam przypadkiem, bo specjalizacją Agnieszki, którą posiadła po wielu latach ciężkiej i mądrej pracy oraz ustawicznej edukacji, jest ZARABIANIE PIENIĘDZY.

A pierwszym krokiem ku temu jest zmiana własnego sposobu myślenia i przebywanie wśród ludzi, którzy też chcą zmienić swe życie na lepsze.

I o ile jest wielu ludzi, którzy osiągnęli sukces finansowy, to niewiele jest osób, które chcą się podzielić z innymi informacją jak to zrobić.

A jeszcze mniej rzeczywiście dzieli się swoim „Sposobem Na Milion” z innymi i przyjmuje odpowiedzialną rolę przewodnika i mistrza.

Z przyjemnością obserwuję już od lat poczynania Agnieszki i jej odwagę – przyjęła na swe barki rolę mentora i coach^a dla setek poszukujących osób.

I nie tylko pomaga im być osobami zamożnymi, ale po prostu pomaga im być lepszymi ludźmi.

🙂

Tak jak pomogła mnie.

Szczerze i z pełnym przekonaniem polecam wszystkim współpracę z Agnieszką.

Etyka.

Uczciwość.

Skuteczność.

Współpraca z Agnieszką Sztafińską to strzał w dziesiątkę!!!

Aleksander Peterko
Aleksander Peterko

Dość silnie sprecyzowane warunki referencji – Taka właśnie jest Agnieszka 😉

Konkretna, konsekwentna, zdecydowana, wiedząca czego chce, ukierunkowana na Sukces a pomaga jej w tym olbrzymi profesionalizm i doświadczenie zdobyte na setkach szkoleń w branży MLM (o tych wiem;) )

Doświadadczenie i wiedza, którymi chętnie i z zaangażowaniem się dzieli z osobami które naprawdę CHCĄ a nie tylko mówią że chcieliby. Warto czerpać z tej atrakcyjnej, uroczej i profesjonalnej skarbnicy wiedzy – jestem przekonany że zawsze z zyskiem. Jest bliska ideału (uważam ze idealna – ale warto samemu sie przekonać) zarówno jako Partner Biznesowy, a zwłaszcza jako Sponsor w Biznesie.

pozdrawiam

Paweł Rokiciński
Paweł Rokiciński Biuro Ekspertyz Technicznych i Sądowych
Agnieszka Sztafińska

Moja subiektywna opinia o osobie na podstawie współpracy zawodowej od 2007 r.

Praca:

Wysoka wiedza, solidność i systematyczność, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, i interpersonalne – łatwo nawiązuje kontakty, tworzy atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia, wysokie umiejętności kierowania zespołem, wykłady prowadzi w formie zaangażowanej w oparciu o nowoczesne formy przekazu z umiejętnością nawiązywania pełnego kontaktu z słuchaczami, bardzo dobrze przygotowana, odpowiedzi na pytania bardzo rzeczowe poparte dużą wiedzą.

Osoba:

Elegancka, komunikatywna, uprzejma, o wysokiej kulturze osobistej, nie podlega emocjom i nie okazuje zniecierpliwienia, dokładna i bardzo stanowcza w osiąganiu zamierzonego celu.

Sabina Klekociuk-Dziedzic
Sabina Klekociuk-Dziedzic
Witaj Agnieszko.

Nasze spotkania, chociaż nie trwały zbyt długo były dla mnie niezwykle owocne. Dzięki spotkaniom, w których mogłam uczestniczyć zmieniłam sposób patrzenia na siebie. Po ćwiczeniach z samokształcenia nabrałam większej pewności siebie, a kilka ćwiczeń, które pokazałaś na warsztatach stosuję nadal. Jesteś świetnym nauczycielem a wiedza jaką posiadasz na temat MLM-u i oczywiście lekkość z jaką ją przekazujesz jest niesamowita. Agnieszko według mnie jesteś ciepłą , pełną optymizmu i otwartą osobą. Cieszę się że było mi dane spotkać Ciebie na mojej drodze, mimo, że tak jak wspomniałam nie był to długi okres ale niesamowicie ważny. Dziękuję za wszystko i gorąco pozdrawiam.

Danusia Fitrzyk
Danusia Fitrzyk
Odkąd poznałam Agnieszkę bardzo zafascynował mnie jej profesjonalizm. Zawsze doceniam jej przygotowanie i niezwykle sympatyczny kontakt. Na Agnieszkę zawsze można liczyć, jest chętna do pomocy i dzielenia się swoją nietuzinkową wiedzą. Jeśli szukasz dobrych i lukratywnych propozycji, zaprzyjaźnij się z Agnieszką i poszukaj kontaktu. Dobre relacje, bogata wiedza i potrzebne informacje gwarantowane Pozdrawiam
Maria Zięba
Maria Zięba
Agnieszkę znam parę lat. Przez ten czas dała się poznać jako osoba kompetentna, uczynna , zawsze chętna do współpracy i naszej edukacji. Kilometry nie stanowiły dla niej przeszkody aby ze mną spotkać się. Jej cierpliwość w kontaktach z osobami o różnych osobowościach była godna podziwu. Zawsze dobrze się nam współpracowało. pozdrawiam
Alicja Przybyła
Alicja Przybyła
Witaj Aga.

Współpracę nawiązałyśmy początkiem 2011 roku , którą oceniam bardzo wysoko i cenię sobie korzystanie z Twej pomocy ,doświadczenia. Poznanie Cię, wspólne rozmowy ,praca , zmotywowały mnie do pracy nad sobą . Narzędzia stosowane przez Ciebie pomagają mi w realizacji celów życiowych .Uwierzyłam w siebie za co Agnieszko jestem Ci bardzo wdzięczna. Jednym zdaniem „ Bardzo dobry partner w biznesie” i coach. Polecam jako profesjonalistkę w dziedzinie MLM , ebiznesu z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami. Charakteryzujesz się wysokim poziomem wiedzy , dużą motywacją do pracy ,jednocześnie można liczyć na rzetelną pomoc.

Pozdrawiam Cie cieplutko

Aleksandra Krawczyk
Aleksandra Krawczyk
Agnieszka to osoba Ambitna, Szczera, Pewna Siebie, Optymistka, przez to przyciąga do Siebie Innych, Bardzo Inteligenta (z wysokim IQ), chętna do pomocy tym , którzy potrzebują wsparcia, zdobywania wiedzy itd. Zawsze można na Niej polegać i zawsze można na nią liczyć zarówno na podłożu biznesowym , jak również osobistym. Wesprze, pomoże, pochwali no i oczywiście czasem skrytykuje jeśli zrobimy coś nie tak:) MLM: zdyscyplinowana, kreatywna, sympatyczna i co najważniejsze zawsze uśmiechnięta, wysoko postawiona Liderka branży MLM, od takich ludzi jak Aga trzeba i należy się uczyć, konkretna w swoich działaniach z wysoko postawioną poprzeczką 🙂 ma jasno określone Cele zarówno te krótkoterminowe jak i te długoterminowe, jest „skazana” na sukces. Posiada ogromną wiedzę jeśli chodzi o marketing networkowy, przeżyła Sukcesy 🙂 i porażki 🙁 , jeśli chodzi o te drugie, nigdy się nie poddała 🙂 Na takiej osobie, jaką jest Agnieszka ,można się w 100% wzorować. Prawdziwy książkowy i praktyczny Nauczyciel , Coach dla każdego, kto chce budować swój biznes w MLM i odnieść w nim swój Sukces. Jedno z Jej mott brzmi: „Wygrywający się nigdy nie poddaje, poddający się nigdy nie wygrywa”

Dodaj referencje:

 

Zabezpieczenie
3 + 15 =