Babskie rozmowy o… MLM #1

Uruchomiłam jednocześnie kilka serii nagrań. Dziś z cyklu babskich rozmów o MLM część 1. Rzecz dzieje się w Szczyrku. Wisząc w powietrzu, rozmawiamy o problemach z budowaniem listy, o zapraszaniu, o tym jakie możliwości daje współpraca w tym systemie i o stylu życia jaki można mieć.

Pokazuję też jeden z wielu możliwych sposobów zaproszenia kogoś na spotkanie. W zależności od profilu osoby, którą mamy na myśli – można taki sposób zastosować. Najważniejsze by nie spinać się tylko czasem potraktować działanie jako zabawę. To dobry sposób na inne spojrzenie na ten biznes. To dobry sposób na przełamanie stresu w szczególności dla początkującego działacza w marketingu sieciowym.

Oczywiście istotne jest bardzo to, w jaki później sposób poprowadzimy to spotkanie i rozmowę bo oczywiście do tego trzeba będąc początkującym dobrze się przygotować. Dla zaawansowanych też jest to dobry sposób na miłe spędzenie czasu i działanie spontaniczne bo z rozmową już później z reguły nie ma problemu bo wiadomo jak ją przeprowadzić.

Jednym słowem – dla każdego coś miłego. Zapraszam do obejrzenia.

Zobacz też:

Jak porządnie zrobić listę w MLM
Sekrety ludzi sukcesu #1

Scroll to Top