Po co Tobie ten MLM?

Zapewne czasem zastanawiamy się po co nam to wszystko? Być może w dniu, kiedy jeszcze nie do końca rozumiesz idee marketingu sieciowego potrzeba wrócić do podstaw i raz jeszcze zastanowić się nad tym, dlaczego w ogóle mielibyśmy się tym zajmować?

Nasz system edukacji i wychowanie nie przygotowuje nas ani do tego by mieć marzenia ani do tego by być liderem, przedsiębiorcą. Zapewne każdy z nas częściej słyszał w swoim życiu słowa „nie dasz rady”, „to nie dla Ciebie”, „nie nadajesz się”, „to jest nierealne” 🙂 niż „dasz radę”, „możesz wszystko”, „warto mieć marzenia i je realizować” 🙂 Dziś na szczęście mamy tego coraz większą świadomość, jednak jest wciąż wiele w tym temacie do zrobienia.

Najczęściej jest tak, że nasze życie jest inne niż byśmy chcieli.
W poniższym filmie dobitnie pokazuję Ci całą prawdę o tym jak funkcjonuje większość. Pytanie jakie należy sobie zadać to to, czy chcesz tak właśnie jak pokazuje schemat, czy może inaczej?

Ten film może być też dla Ciebie argumentem przeważającym do tego by działać i tego aby nie być pasywnym. Jak się to mówi? Sukces wysiedzi tylko kura 🙂 Może da Ci to do myślenia w kontekście również wytrwania w decyzji jaką być może już podjęłaś/podjąłeś.

Możesz pokazywać to ludziom z którymi będziesz prowadził rozmowy rekrutacyjne. Czasem to wystarczy i czasem to jest ważniejsza informacja niż plan marketingowy.

Niby to wiemy i czasem wydaje się to może oczywiste. Jednak potrzeba wracać do podstaw by wciąż widzieć cel i argumenty przypominające nam o tym dokąd zmierzamy.

Jeśli obserwujesz ludzi działających w marketingu sieciowym i nie wiesz dlaczego to robią – po tym filmie dokładnie to zrozumiesz 🙂 Obejrzyj koniecznie i jeśli dopiero rozważasz podjęcie współpracy w marketingu sieciowym to zostaw pod filmem kontakt do siebie.
Skype:
Email:


Zobacz też:

Babskie rozmowy o… MLM #1
Pragnienia, marzenia, cele…

4 komentarze do “Po co Tobie ten MLM?”

  1. Zgadzam się w 100%, że Polski system edukacji wychowuje pracowników, dlatego ja zająłem się właśnie tym, co zapewni mi fantastyczne pieniądze, fantastyczne znajomości i fantastyczne życie 🙂

    Świetny merytorycznie film Agnieszko 🙂 Gratuluję, pozdrawiam

  2. Super wykład pani Agnieszko, znam ten wykres, ale pani go pięknie rozbudowała. MLM jest wspaniałym pomysłem na biznes, bo mozna go budować w czasie wolnym, nie rezygnując z pracy. Przez jakiś czas masz dwa źródła dochodu, dopóki dochód z MLM nie przekroczy dochodu z posady. Dla mnie to ma sens.
    Pozrawiam sedecznie
    Bożenna

Komentarze są wyłączone.

Scroll to Top