MLM i Cashflow

Pewnie wiele osób zastanowi się co to MLM inni – co to Cashflow a jeszcze inni co jedno z drugim ma wspólnego. Co mnie zmotywowało, żeby o tym napisać? Już wyjaśniam.
Wiele razy jest tak, że zarabiamy pieniądze i wiele razy jest tak, że je tracimy. Nie jest sztuką zarabiać dużo i dużo wydawać. Sztuką jest wydawać mądrze.
Czyli jak?
Tak aby zmierzać do finansowej wolności. Nie każdy potrafi odpowiednio zarządzać swoimi pieniędzmi. W szczególności osoby… które wygrały w totka z reguły w krótkim czasie stają się jeszcze biedniejsze niż przed tym faktem.
W marketingu sieciowym dużo się mówi o zarabianiu pieniędzy. I to jest ok bo każdy tego chce. Jednak pojawia się pytanie – co dalej? Jak prawidłowo pomnażać swoje zyski i skąd możemy się tego dowiedzieć, nauczyć? Jest wiele sposobów na zdobywanie inteligencji finansowej, która jest niezbędna podczas tego procesu. Jednym z ciekawszych sposobów jest właśnie gra w Cashflow. Myśl przewodnia tej gry: „im częściej grasz w Cashflow tym stajesz się bogatszy”. Dlaczego? Ponieważ wszystko co dzieje się na planszy można przenieść w codzienność. Ponieważ można nauczyć się odpowiedniego sposobu myślenia, który powoli sprawi, że Twoje życie nabierze nowej jakości.
Znam wiele osób, które dużo zarabiają a mimo to wciąż są w tym samym miejscu. Ale pocieszające jest to, że znam też takich, którzy zarabiają mniej, jednak poprzez mądre gospodarowanie wydatkami i inwestycjami są coraz bliżej swojej niezależności finansowej.
Na spotkaniach, które organizuję z ludźmi, którzy chcą się rozwijać w tym temacie uczymy się wspólnie – podczas świetnej zabawy. Poniżej film z naszego ostatniego w tym roku spotkania.


 
 

Klikając w poniższy baner możesz zakupić grę Cashflow oraz ciekawe książki w tej tematyce:

 
baner_rich_dad 
 
 
 
 
 
 
 
 
 A pisząc do mnie maila – możesz zgłosić się na rozgrywki. Szczegóły w zakładce: http://agnieszkasztafinska.pl/spotkania-ze-mna/cashflow/

1 komentarz do “MLM i Cashflow”

Komentarze są wyłączone.

Scroll to Top