Historia o 2 ziarenkach

Dzisiejszy tytuł może niewiele Ci powie ale… zastanów się słuchając historii o 2 ziarenkach – którym ziarenkiem jesteś Ty? Jakie nastawienie prezentujesz do życia każdego dnia i jakie konsekwencje tego następują?
Większość ludzi nie dostrzega i nie ma świadomości tego, że sami kreują swój los. Już o tym wspominałam w nagraniu dotyczącym potęgi podświadomości, lecz teraz raz jeszcze na prostym przykładzie, wręcz bajkowym ukazuję istotę i ważność nastawienia.
Cokolwiek robisz – efekt zależy w dużej mierze od tego – jak o tym myślisz. Nie ma znaczenia czy w to wierzysz – jest tak. Warto zatem świadomie kreować może najpierw malutkie zdarzenia a później… większe po to aby zacząć tworzyć całe swoje życie takie o jakim marzysz 🙂 Życzę tego nadal sobie i wszystkim oraz odkrywania każdego dnia istoty tego niezwykłego zagadnienia.
Oczywiście tradycyjnie dla tych co lubią wstawki humorystyczne – też są. Przepraszam tych, którzy są na co dzień bardzo poważni ale ja po prostu nie mogę się powstrzymać 😉 Tak już mam i kiedy tylko nadarza się okazja – lubię się powygłupiać 🙂 i tak też zawsze proponuję – żeby nie brać życia zbyt poważnie 🙂

Zobacz też:

Damsko-męskie rozmowy o… MLM #6
Po co Tobie ten MLM?

Scroll to Top