Cashflow

Tak, jak w prawdziwym życiu. Celem gry Cashflow jest uzyskanie kontroli nad osobistymi finansami i własnym przepływem pieniężnym.

Gra zaczyna się od rzutu kostką. Następnie wraz z innymi graczami poruszasz się po planszy, robiąc wszystko by sprostać wyzwaniom, które prowadzą do ostatecznego celu gry, jakim jest stworzenie przychodu pasywnego i wyjście z „wyścigu szczurów”. Wiele elementów gry CASHFLOW 101 to odzwierciedlenie naszego życia, skondensowanego do 3-4 godzin gry.

Co da Ci gra w Cashflow 101?

  • Poczujesz jak to jest, gdy to pieniądze pracują na Ciebie, a nie Ty na pieniądze
  • Dowiesz się co wiedzą bogaci i czego nie wiedzą biedni i klasa średnia o pieniądzach
  • Dowiesz się dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi, biedni jeszcze biedniejsi, a klasa średnia jeszcze bardziej średnia
  • Dowiesz się jakie mechanizmy finansowe decydują o wolności finansowej
  • Poznasz strategie inwestycyjne ludzi bogatych
  • Zawrzesz wartościowe znajomości z ludźmi którzy myślą podobnie jak Ty
  • Dowiesz się czym jest dochód pasywny i jak go budować w praktyce
  • I najważniejsze: być może podejmiesz ważne decyzje w Twoim życiu 🙂

Po co miałbyś grać w Cashflow?

Nie można tylko czytać książek o wolności finansowej! Wyjdź z domu zrób pierwszy krok – poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dowiedz się jak inni budują dochód pasywny. Wymień doświadczenia i poznaj nowe możliwości! Zacznij wreszcie wdrażać teorię do praktyki. Cashflow to świetny pierwszy krok do tego.

Jak i za ile zagrać?

Po prostu napisz do mnie maila na sztafinska@wp.pl z treścią: „chcę zagrać w Cashflow”. Powiadomię Cię o najbliższej grze. Koszt to tylko symboliczne 50zł płatne na spotkaniu.

Jako że szkolił mnie na żywo sam twórca gry Cashflow – Robert Kiyosaki, przed i podczas największego turnieju Cashflow w Europie wykorzystuję skrzętnie jego nauki w praktyce, przekazując je osobom chętnym zadbać o swoją inteligencję finansową.

Taki mały szczegół: rozgrywki organizuję w Bielsku-Białej 🙂 lub jeśli zbierzesz grupę 6 osób – przyjadę do Was jeśli jest to do 100km od Bielska 🙂

Galeria

Z Robertem i Kim Kiyosaki, jako uczeń


Na turnieju Cashflow – Warszawa, jako prowadzący.


Na naszych bielskich rozgrywkach, jako prowadzący.

 

Klikając w poniższy obrazek możesz też zakupić grę Cashflow:

baner_rich_dad

 

 

 

 

 

 

 

Rozgrywki w 2012roku w Bielsku-Białej

Poniżej krótki film z tego spotkania: 🙂

 
2013 rok w Bielsku-Białej

Wiele razy jest tak, że zarabiamy pieniądze i wiele razy jest tak, że je tracimy. Nie jest sztuką zarabiać dużo i dużo wydawać. Sztuką jest wydawać mądrze.
Czyli jak?
Tak aby zmierzać do finansowej wolności. Nie każdy potrafi odpowiednio zarządzać swoimi pieniędzmi. W szczególności osoby… które wygrały w totka z reguły w krótkim czasie stają się jeszcze biedniejsze niż przed tym faktem. Jak prawidłowo pomnażać swoje zyski i skąd możemy się tego dowiedzieć, nauczyć? Jest wiele sposobów na zdobywanie inteligencji finansowej, która jest niezbędna podczas tego procesu. Jednym z ciekawszych sposobów jest właśnie gra w Cashflow. Myśl przewodnia tej gry: „im częściej grasz w Cashflow tym stajesz się bogatszy”. Dlaczego? Ponieważ wszystko co dzieje się na planszy możesz przenieść w codzienność. Ponieważ można nauczyć się odpowiedniego sposobu myślenia, który powoli sprawi, że Twoje życie nabierze nowej jakości.
Znam wiele osób, które dużo zarabiają a mimo to wciąż są w tym samym miejscu. Ale pocieszające jest to, że znam też takich, którzy zarabiają mniej, jednak poprzez mądre gospodarowanie wydatkami i inwestycjami są coraz bliżej swojej niezależności finansowej.
Na spotkaniach, które organizuję z ludźmi, którzy chcą się rozwijać w tym temacie uczymy się wspólnie – podczas świetnej zabawy. Dołączysz do nas?

Zobacz też:
Referencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top