Coaching

 

Co to jest coaching?

Co to jest coaching?
Dziś to często nadużywane pojęcie przez szkoleniowców. Co oznacza ?

1 „Technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania „. [R. Dilts.]

2. Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

Coachowie pracują z klientami nad zagadnieniami związanymi z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi.

Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Profesjonalni coachowie słuchając i obserwując klienta dopasowują swoje podejście do jego potrzeb, tak aby pomóc klientowi w dochodzeniu do rozwiązań oraz strategii działania.

Coachowie wychodzą z przekonania, że klient jest z natury kreatywny i pełen pomysłów.

Zadanie coacha polega na wydobyciu tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które klient już posiada.

Rola coacha polega na stworzeniu nowej często bardziej obiektywnej perspektywy na zagadnienie oraz dzieleniu się informacją zwrotną.

Odpowiedzialność za podjęcie decyzji oraz podjęcie działań pozostaje w rękach klienta.

Coaching nie koncentruje się bezpośrednio na redukowaniu psychicznego bólu ani na niesieniu pomocy w problemach psychicznych lub emocjonalnych.
wg. Interational Coach Federation

Coach jest towarzyszem w procesie zmian. Monitoruje ten proces i pomaga odkryć możliwości klienta, których on sam być może nie dostrzega. Coach NIE jest terapeutą ani mentorem ani doradcą. Jego rola to wspieranie, inspirowanie a nie doradzanie.

Coaching w MLM:

Bardzo łatwo można pomylić szkolenie, mentoring i trening z coachingiem. Jakkolwiek jednak to nazwiemy – jeśli jest to droga do Twojego sukcesu to cel zostaje osiągnięty. Jednak ja chcę Ci zaproponować pracę, która będzie dla Ciebie najbardziej efektywna. Na pierwszych konsultacjach ustalimy czy coaching jest dobry właśnie dla Ciebie. Moją główną grupą docelową są osoby, które chcą zostać liderami w MLM i chcą osiągać sukcesy.

Zastanowimy się nad tym co Ciebie blokuje i nie pozwala osiągać celów w MLM. Odszukamy Twoje blokady i znokautujemy je. Dowiemy się, co przeszkadza Ci w wejściu na kolejny etap rozwoju. Jak pozbyć się ograniczeń i przekonań, które Ci szkodzą? Tobie, Twojemu biznesowi i Twojemu rozwojowi. Sprawdź czy MLM jest dla Ciebie. Jakie są Twoje prawdziwe pragnienia, marzenia i cele? I czego chcesz tak naprawdę od życia? /sesja na której odpowiesz sobie na najważniejsze pytania/.

A po co i jak Tobie coaching?

Jeżeli zdecydujesz się ze mną pracować, będę towarzyszyć Ci w znalezieniu takich możliwości ulepszenia swojego zachowania, nawyków oraz sposobu patrzenia na świat, abyś mógł zawsze uśmiechać się do siebie, do swoich myśli i do innych. Żebyś miał wspaniałe relacje z otaczającymi Cię ludźmi, czuł się lepiej każdego dnia oraz robił to, co sprawia Ci przyjemność i pozwala żyć dokładnie tak, jak chcesz żyć. A także byś po prostu był z siebie dumny i mógł zawsze wieczorem pomyśleć : „To był świetny dzień.

Stawaj się coraz lepszą wersją siebie !

Jeśli chcesz pozbyć się problemów, które Cię trapią albo rozwinąć swoje umiejętności i potencjał, a tym samym podnieść jakość swojego życia Zapisz się na sesję coachingową wysyłając do mnie maila na sztafinska@wp.pl z następującymi informacjami:

1. Twoje Imię i Nazwisko
2. Nad czym chcesz pracować, co konkretnie chcesz zmienić?
3. Podaj Twój skype

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin i ustalimy szczegóły naszych spotkań.

UWAGA ! Jeśli jesteś w trakcie jakiejkolwiek terapii – nie wysyłaj teraz zgłoszenia.

Każda sesja to 150 zł płatna „z góry”.

Cały proces trwa 6-10 sesji /odbywanych raz w tygodniu/ w zależności od Twoich oczekiwań i postępów.

Czas trwania każdej sesji to 45 minut do 1 godziny.

Najważniejsze jest to, co dzieje się pomiędzy naszymi spotkaniami.

ZMIANA = MOTYWACJA(po co?) + ZASOBY(czym?) + NOWE STRATEGIE(jak?)

Zobacz też:

Szkolenia
Referencje

1 komentarz do “Coaching”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top